tel. 534 999 327

Od ponad 10 lat wspieramy Klientów w zarządzaniu flotą samochodową, prowadząc do znaczącej redukcji kosztów serwisowania i uzyskania pełnej kontroli nad pojazdami. Zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe na terenie całego kraju oraz bezpłatny, profesjonalny system do zarządzania flotą online MOTO Flota Manager.

Stworzyliśmy sieć warsztatów samochodowych w całej Polsce, do których należy już 450 punktów - niezależnych serwisów i ASO. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom i szybkim efektom ekonomicznym, zyskaliśmy zaufanie licznego grona Klientów (firm posiadających własne samochody oraz firm leasingowych). Obecnie pod naszą opieką jest już ponad 40 000 pojazdów. Oferujemy obsługę floty od 10 aut. Twoja flota samochodowa jest mniejsza? Skontaktuj się z nami. Wybierzemy ofertę także dla Ciebie.

MOTO Flota należy do spółki Moto-Profil - czołowego dystrybutora części samochodowych w Polsce i właściciela marki ProfiAuto.

Obsługa flot to rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością zarówno wśród dużych firm jak i małych przedsiębiorców. Największa oszczędność tkwi w możliwości zewnętrznego finansowania samego pojazdu. W usługę zarządzania flotą najczęściej wchodzi bowiem wynajem długoterminowy pojazdów. Daje to redukcję kosztów już na początku wyboru floty dla swojej firmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu przedsiębiorca na starcie ma możliwość zaplanowania w budżecie środków przeznaczonych na flotę. Serwis, ubezpieczenie, sprawy administracyjne i obowiązki dotyczące posiadania samochodu leżą po stronie firmy wynajmującej. Klient może ten czas poświęcić na inne działania, nie delegując także do tych działań kolejnych swoich pracowników. Firmy świadczące takie usługi oferują kompleksowy serwis i naprawy pojazdów.

Serwisowanie samochodów firmowych u zarządcy floty to dogodny sposób na sprawne, relatywnie tanie i kompleksowe dbanie o auta. Firmy świadczące usługi zarządzania flotą samochodową oferują także klientom przejrzysty elektroniczny system do zarządzania flotą, dzięki któremu zleceniodawca ma sprawny dostęp do danych o naprawach, przeglądach czy zdarzeniach związanych z samochodami w firmie. Nierzadko podgląd dostępny jest poprzez aplikację na smartfona, co zapewnia wygodę i szybkość działania. Jest to też spora oszczędność - zarówno czasu jak i pieniędzy. Przedsiębiorca nie musi martwić się o to, czy pojazdy w firmie są odpowiednio serwisowane. Warto powierzyć ten obowiązek profesjonalistom.
Zapraszamy:  https://motoflota.pl/